Elektronický zabezpečovací systém

Bookmark and Share
Vloženo: 12. duben 2021
opět v běžném provozu
Dnem 12.4.2021 se opět provozovna otevírá pro běžný provoz.
Vloženo: 9. duben 2021
výstavba optické sítě v Koutech
výstavba optické sítě v Koutech
Vloženo: 26. říjen 2020
Omezení pro veřejnost
Provozovna je v době koronavirové pandemie uzařena pro veřejnost. Firemní zákazníci, hot-line servis, přepravní společnosti mají povolený vstup do provozovny.
Vloženo: 26. říjen 2020
servisní činnost v době pandemie
I během pandemie jsou zajištěny servisní úkony pro naše zákazníky. Snažíme se ale omezit styk se zákazníkem na co nezbytně nutný. Více info ...
Vloženo: 8. leden 2019
Upozornění
Změna provozní doby.
Naše společnost je jedním z certifikovaných partnerů světově nejvyužívanějšího a nejkvalitnějšího zabezpečovacího systému PARADOX security systems.

Co Vám může toto partnerství nabídnout?

Paradox
Ať bydlíte v bytě, domě nebo vlastníte firmu, vždy je tu riziko kdy se k Vám může pozvat nechtěný návštěvník s nekalými úmysly. Přestože nedokážeme zabránit tomu, aby k Vám „lump“ vlezl, tak mu to můžeme alespoň stížit, jak jen to je možné, a hlavně upozornit bezpečnostní službu, že došlo k narušení hlídaného objektu.Ta poté k Vám vyrazí zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Zabezpečovací technika je zařízení složené z více komponent jež dohromady tvoří komplexní systém. Pro utvoření komplexního systému je nezbytné, aby tyto komponenty byli navzájem provázané. Možnosti tohoto jsou dnes dvě a to drátové či bezdrátové provedení, kde tyto komponenty mezi sebou komunikují pomocí rádiového spojení.

EZS nejenže zabezpečí Váš majetek, ale také vám může nabídnou jistou dávku komfortu. Díky programovatelným výstupům je možné například při odkódování rozsvítit světlo či na dálkový ovladač naprogramovat otevírání vrat.
Paradox

Jak probíhá spolupráce s námi?

  • Stačí nás kontaktovat a ozve se Vám náš technik, který si s Vámi domluví schůzku, na které probrerete Vaše potřeby. Tuto schůzku je nejlepší realizovat přímo v místě zamýšlené instalace, kdy technik vyhodnotí situaci a navrhne optimální řešení.
  • Pokud budete souhlasit – naši technici posléze provedou instalaci celého systému na klíč.
  • Po dokončení instalace bude provedeno zaškolení na ovládání Vašeho nového zabezpečovacího systému a veškeré prvky uvedeny do trvalého provozu.
Pokud Vás tato možnost zaujala, prosím kontaktujte nás nebo pomocí kontaktního formuláře.
SPC-net
Lysá nad Labem, Masarykova 538/44, 289 22
Tel: 325 552 018, 777 861 930, E-mail:info@spc-net.cz