Elektronický zabezpečovací systém

Bookmark and Share
Naše společnost je jedním z certifikovaných partnerů světově nejvyužívanějšího a nejkvalitnějšího zabezpečovacího systému PARADOX security systems.

Co Vám může toto partnerství nabídnout?

Paradox
Ať bydlíte v bytě, domě nebo vlastníte firmu, vždy je tu riziko kdy se k Vám může pozvat nechtěný návštěvník s nekalými úmysly. Přestože nedokážeme zabránit tomu, aby k Vám „lump“ vlezl, tak mu to můžeme alespoň stížit, jak jen to je možné, a hlavně upozornit bezpečnostní službu, že došlo k narušení hlídaného objektu.Ta poté k Vám vyrazí zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Zabezpečovací technika je zařízení složené z více komponent jež dohromady tvoří komplexní systém. Pro utvoření komplexního systému je nezbytné, aby tyto komponenty byli navzájem provázané. Možnosti tohoto jsou dnes dvě a to drátové či bezdrátové provedení, kde tyto komponenty mezi sebou komunikují pomocí rádiového spojení.

EZS nejenže zabezpečí Váš majetek, ale také vám může nabídnou jistou dávku komfortu. Díky programovatelným výstupům je možné například při odkódování rozsvítit světlo či na dálkový ovladač naprogramovat otevírání vrat.
Paradox

Jak probíhá spolupráce s námi?

  • Stačí nás kontaktovat a ozve se Vám náš technik, který si s Vámi domluví schůzku, na které probrerete Vaše potřeby. Tuto schůzku je nejlepší realizovat přímo v místě zamýšlené instalace, kdy technik vyhodnotí situaci a navrhne optimální řešení.
  • Pokud budete souhlasit – naši technici posléze provedou instalaci celého systému na klíč.
  • Po dokončení instalace bude provedeno zaškolení na ovládání Vašeho nového zabezpečovacího systému a veškeré prvky uvedeny do trvalého provozu.
Pokud Vás tato možnost zaujala, prosím kontaktujte nás nebo pomocí kontaktního formuláře.
SPC-net
Lysá nad Labem, Masarykova 538/44, 289 22
Tel: 325 552 018, 777 861 930, E-mail:info@spc-net.cz